nabídka vozů
Adresa
map
GPS
49°46'63.489"N, 18°16'13.427"E
Otevírací doba
Po - Pá   9:00 - 17:00
So   8:00 - 12:00
Ne   po telefonické dohodě

Je možné se telefonicky domluvit individuálně i mimo běžnou otevírací dobu.

Autobazar Ostrava – koupě vozu na úvěr

Uvažujete-li o koupi vozu na úvěr a nemáte dostatek potřebných volných finančních prostředků, jistě využijete možnost koupě vozu na úvěr.

Vyberte si osobní nebo užitkový vůz a my vám zprostředkujeme úvěr v potřebné výši u některého z našich smluvních partnerů.

Naši pracovníci zpracují vaši žádost a odešlou ji ke schválení našim smluvním partnerům. Po odsouhlasení a poskytnutí úvěru již máte svůj nový vůz.

Koupě vozu na spotřebitelský úvěr

Na náš sortiment ojetých vozů poskytujeme výhodné úvěry prostřednictvím významných finančních společností jako jsou:

 • Essox
 • Home Credit
 • GE Money Bank

Úvěr je ideální řešení pro zákazníky, kteří si chtějí pořídit vlastní vůz, ale momentálně nemají volnou finanční hotovost, proto je zde k dispozici možnost klasického úvěru.

Spotřebitelský úvěr – potřebné doklady

Vyřízení úvěru v našem autobazaru není nijak složitá záležitost. Potřebné doklady, které jsou potřeba k posouzení vaší žádosti, jsou OP a ŘP. K nutným dokladům pro vyřízení úvěru patří také živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku, který nesmí být starší 1 roku a osvědčení o DIČ. Pokud na vás není pevná telefonní linka, mějte u sebe fakturu za paušální mobilní telefon a výpis z bankovního účtu.

Velkou výhodou úvěrů je bezesporu nezatížení vozu DPH a především to, že zakoupený vůz okamžitě dostáváte do vašeho osobního vlastnictví.

Podmínky spotřebitelského úvěru

Podmínky úvěru jsou nastaveny takto:

 • od roku výroby 1998 - přímá platba od 10 %
 • od roku 2005 - možnost přímé platby od 0%
 • doporučujeme však 10% z ceny vozu.

Výše financované částky je možná od 30tis.Kč a doba splácení je stanovena dle roku výroby a typu vozu až 84 měsíců což vám zaručí nejnižší možné splátky. Nabízíme vám také možnost předčasného ukončení úvěru.

Koupě vozu na zpětný úvěr

Potřebujete-li hotovost a vlastníte vozidlo, o které nechcete přijít, je zpětný úvěr snadnou a rychlou možností, jak peníze získat.

Autobazar U Makra vám nabízí zpětný úvěr vozidel od stabilní finanční společnosti Essox.

Zpětný úvěr automobilu je poměrně nový finanční produkt, který začíná být na našem trhu velmi využíván díky své výhodnosti pro majitele automobilu a velké dostupnosti pro mnoho zákazníků.

Zpětný úvěr automobilu vám zajistí okamžité uvolnění potřebné finanční hotovosti z vašeho majetku. V tomto případě z vašeho vozu a přináší podstatnou výhodu v podobě nepřetržitého užívání vozu.

Zpětný úvěr automobilu funguje na jednoduchém principu. Majitel automobilu prodá svůj vůz úvěrové společnosti a následně je mu automobil pronajat prostřednictvím úvěrového nájmu. Po zaplacení všech splátek je vůz opět přepsán na původního majitele, čili na vás.

Vyřízení zpětného úvěru

Vyřízení zpětného úvěru automobilu je jednoduché, rychlé a efektní. Stačí přinést níže uvedené dokumenty a během několika desítek minut je vaše žádost posouzena a vyřízena. V autobazaru U Makra provedeme srovnání ceny vozu a po podpisu úvěrové smlouvy vám ihned vyplatíme požadovanou výši financované částky úvěru. Stáří vozu stanovujeme od roku 2005 včetně. Bude vám vyplaceno až 65% částky vašeho vozu. K vyřízení potřebných formalit je zapotřebí OP, ŘP a velký technický průkaz k vozidlu. K nutným dokladům pro vyřízení zpětného úvěru patří také živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku, který nesmí být starší 1 roku a osvědčení o DIČ. Pokud na vás není pevná telefonní linka, mějte u sebe fakturu za paušální mobilní telefon a výpis z bankovního účtu.

Obecné podmínky

 • úvěr je možné poskytnout fyzické osobě starší 18ti let s trvalým nebo přechodným pobytem v ČR
 • délka úvěru může být 24 až 84 měsíců
 • výše úvěru je omezena pouze vaší schopností splácet pravidelné splátky

Potřebné doklady pro získání úvěru

 • občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (pas, řidičský průkaz)
 • OSVČ navíc živnostenský list nebo výpis z Obchodního rejstříku
 • cizinci povolení k pobytu, pas, druhý doklad totožnosti
 • občané EU - občanský průkaz a druhý doklad, doklad o pobytu

Potvrzení zaměstnavatele o výši příjmů si můžete stáhnout a vytisknout zde.

Potřebné doklady pro fyzické osoby:

 • platný občanský průkaz + druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, rodný list, pas)
 • pevné telefonní spojení nebo vyúčtování (faktura) za provoz vašeho mobilního telefonu

Doklady pro podnikatelské subjekty:

 • platný občanský průkaz + druhý doklad totožnosti osoby oprávněné za firmu podepisovat
 • pevné telefonní spojení nebo vyúčtování (faktura) za provoz vašeho mobilního telefonu

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit. Všechny žádosti posoudíme a budeme se pro vás snažit najít optimální řešení. Volej na číslo +420 608 815 450 nebo pište na e-mail nehudekz@seznam.cz.